ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7641131
nr 764 1131
Sent 1800-tal, 86x86
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:14:27
100 kr
150 kr
500 kr
500 kr
700 kr